KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8369259
nr 836 9259
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Tårtkalas, signerad, 33x26
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:41:21
9/7 14:42:17
12/7 22:20:44
700 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt